ניסיון של 25 שנה, המון תינוקות,

ועדיין ממשיכה להתרגש...

מומחית בדיקור סיני וברפואה אינטגרטיבית

אני מומחית לדיקור סיני בתחום הפוריות והגניקולוגיה וגם חוקרת בתחום.

במהלך התמחותי בארצות הברית נחשפתי ל"רפואה אינטגרטיבית" – גישה שמשלבת באופן מקצועי רפואה קונסרבטיבית עם רפואה סינית מסורתית.

ב-17 שנות עבודתי באנגליה יישמתי גישה זו, זכיתי לשתף פעולה עם טובי המומחים בתחום הפוריות ורכשתי ידע נרחב בכל הקשור לטיפולי ההפריה השונים.

בתחום הדיקור והרפואה הסינית התמזל מזלי ללמוד אצל מי שנחשב אושיה בתחום, ג'ובאני מ׳צו׳צה , ממנו למדתי באופן אישי את דרכי האבחון ואת הפרוטוקולים המיוחדים שלו.

בתחום הפוריות, זכיתי ללמוד מהטובים ביותר ונהניתי לעבוד עימם – עבדתי באופן קבוע ורציף עם דוקטור אניל גודי מנהל מחלקת הפוריות הגדולה בלונדון בבית החולים הומרטון ועם שאר רופאי המחלקה, בהם דוקטור אנופה ננדי ועמית שהא. עבדתי עם מומחי פוריות מהשורה הראשונה באנגליה, ביניהם דוקטור יהודי גורדון ודוקטור גדעון ליברמן.

1Z5A0922-min
odot-1-mobile
1Z5A0624-min
odot-2-mobile

מחקר בינלאומי ושיתופי פעולה עם מומחי פריון נודעים

במקביל לטיפול, הובלתי כחוקרת ראשית, מחקר גדול אשר במסגרתו ביצעתי טיפולי דיקור תחת אולטרסאונד כדי לאשש מדעית את האפקט החיובי שיש לטיפולי דיקור על זרימת דם לרחם ולשחלות, וכתוצאה – על עובי רירית הרחם (תנאי הכרחי להשרשת העובר), על כמות הזקיקים בשחלה ועל איכות הביציות.

המחקר, שתוצאותיו פורסמו במגזין המדעי Fertility Science and research , הוכיח חד-משמעית את ההשפעה הדרמטית שיש לדיקור סיני על תהליכי IVF והכה הדים בקרב אנשי התחום.

אני מרגישה בת מזל שמנחה המחקר שלי היה פרופסור רוי הומברג. ניתנה לי הזכות לעבוד איתו, לקבל ממנו את ההכוונה ולשאוב מהידע העצום שלו בכל הקשור לטיפולי פוריות ולהובלת מחקר. גם צוות האמבריולוגים המובילים שאיתם עבדתי במהלך המחקר, העשירו אותי בידע בתהליכים מעבדתיים. למחקר ←

אני מקפידה לנסוע מדי שנה לכנסים רפואיים בעולם, בתחום הפוריות, בכדי להתעדכן בחידושים ובמחקרים האחרונים, ובחלקם גם כדי להרצות או להשתתף בפאנל מומחים.

בנוסף, חלק חשוב בחיי הוא תפקידי כנציגת קשרי תורמים בעולם של עמותת אור שלום – ארגון ללא מטרות רווח המטפל בילדים ונוער בסיכון שהוצאו מבתיהם על ידי רשויות הרווחה.

אני כאן בשבילך

אני אמא ל-4 ולשמחתי, אלה לא ארבע הלידות היחידות שאני שותפה להן:
כבר למעלה מ-25 שנה אני מלווה מטופלות לאורך תהליך הפוריות שלהן ועד ללידה עצמה!
הניסיון הרב בטיפול ובמחקר מאפשרים לי להעניק למטופלות ליווי וייעוץ במקביל לדיקור עצמו. ההבנה המלאה של התהליכים הפיזיולוגיים השונים, הטיפול התרופתי, בדיקות המעבדה והאולטרסאונד והבקיאות בפרוטוקולים השונים, מאפשרות לי לעבוד שכם אל שכם עם מיטב הרופאים, כדי להביא את המטופלות שלי ברוגע, באופטימיות ובהצלחה אל התוצאה המקווה.
אחד המומחים עימו אני גאה מאוד לשתף פעולה בארץ הוא פרופסור שלמה משיח, אבי טיפולי ההפריה בארץ ומומחה עולמי לפוריות.