באיזה שלב את?

69C937DD-CB58-4D10-827F-A62B00F34B41

מתקשה להיכנס להיריון?

את מנסה חודש אחרי חודש, וזה פשוט לא קורה ...
האמת היא שנדרשת שנה לפחות בניסיון להרות לפני שפונים למומחה פוריות.
למעשה, רוב הנשים סובלות יותר מחוסר סבלנות מאשר מחוסר פוריות!
אני פה כדי לעזור לך לאתר את הבעיה, להכין לך תוכנית טיפול מתאימה כדי ליצור תנאים אופטימליים להרות,
ואם יש צורך להפנות אותך למומחים המתאימים.
והכול עם כל הניסיון והמידע ותמיד תמיד עם הרבה אכפתיות, חיוך ותמיכה.

אני כאן בשבילך

לאתר קשיי פוריות

יצירת חיים חדשים היא אירוע משמעותי שמערב מערכות גוף רבות.

מניסיוני עם מספר רב של מטופלות, בשלב זה חשוב לתת מבט מקיף על כל המשתנים שלהם השפעה על יכולתך להרות: גילך, משקלך, התזונה ואיכות השינה שלך, איזון נכון בעבודה, החיים הזוגיים שלך, מצבך הפיזי והריגשי, אורח החיים שלך, המחזור החודשי שלך והפלות קודמות אם היו. זאת כמובן לצד אבחון רפואי וחקירת פרופיל הפוריות שלך על ידי בדיקות בהפניית רופא מומחה (אני עובדת בשיתוף פעולה עם כמה מטובי המומחים לפוריות בארץ ובעולם).

ככלל, קשיי פוריות מתחלקים לשתי קבוצות:
בעיות פוריות מסיבה רפואית (כשברקע סיבה רפואית שנבדקה ואושרה ע"י בדיקות):
החל ממחזור לא סדיר ועד לביוץ לא אפקטיבי, חוסר איזון הורמונלי, העדר איזון בבלוטת התריס, מחלת רקע שפגעה בפוריות, רירית רחם דקה, רחם מצולקת מהפלות קודמות, צורה פיזיולוגית מסוימת של הרחם ועוד. חשוב להגיע לאבחנה וכמובן שחייבים לקחת בחשבון ש"דרושים שניים לטנגו", כלומר – במקרה שמנסים להרות יותר משנה יש צורך גם בבדיקת זרע ומורפולוגיה של הזרע לבן הזוג.

בעיות פוריות ללא כל סיבה (לא נמצאה בעיה רפואית ונשללו כל הגורמים הרפואיים שעלולים להפריע):
כאן הסיבות מגוונות ואישיות לכול אישה, אבל בספרות הרפואית יש מידע רב שמצביע על השפעה ישירה של מצבי מתח וחרדה, לחץ נפשי ומצב מנטלי על היכולת להרות. במשך שנות עבודתי הייתי עדה למספר מקרים בהם בני הזוג, אחרי שנים של ניסיונות, החליטו על אימוץ או על הליך פונדקאות ותוך כדי ציפייה לתינוק גילו שהם בהיריון!

ליצור תנאים
אופטימליים להרות

ליצור תנאים אופטימליים להרות

הדיקור הסיני מאפשר לטפל בפתולוגיות שונות המונעות כניסה להיריון וכן ליצור תנאים הורמונליים, פיזיולוגיים ונפשיים שיעודדו התעברות.

בעזרת דיקור נשלול פתולוגיות כמו "קור ברחם" (במקרה כזה "נחמם" את הרחם) או שניפטר מ"ליחה ברחם".

כמו כן, נדאג ליצור תנאים מיטביים שיאפשרו לך כניסה להיריון: מאחר ומערכת העצבים והמערכת ההורמונלית קשורות ומשפיעות זו על זו, הרי שבנוסף לבחירת נקודות דיקור לאיזון הורמונלי ולהזרמת דם לרחם ולשחלות, אני בוחרת נקודות דיקור שלהן השפעה ישירה על מערכת העצבים וידועות כמשחררות "כימיקלים מרגיעים" מהמוח דוגמת אנדורפינים.

להבהיר את התמונה,
לייעץ, לתמוך

להבהיר את התמונה, לייעץ, לתמוך

החדשות הטובות הן שיש היום פתרונות רבים למגוון בעיות פוריות. על חלקם ודאי שמעת וכמה מהם יהיו חדשים לך. אנחנו חיים בעולם מוצף באינפורמציה. המידע רב ונגיש בלחיצת כפתור, אבל את עלולה למצוא את עצמך מבולבלת, טובעת בים של עצות ומידע על בדיקות, תוספי מזון ופרוצדורות רפואיות…

אני פה, עם ניסיון טיפולי של שנים, עם מסקנות אופרטיביות מהמחקר שלי ועם המון סבלנות והקשבה –בכדי לשבת איתך, לעשות סדר בדברים, ויחד למצוא את הדרך הנכונה במסע שלך לפוריות ולמשפחה.

כיצד דיקור עוזר לבעיות פוריות?

האם דיקור כואב?
איך דיקור סיני תורם לפוריות האישה?
כיצד אפשר להשפיע ע״י דיקור
על איכות הביציות?
האם דיקור יכול לעזור במקרים של
רירית רחם דקה?

15
נגן וידאו